Šola je bila uspešna na razpisu za dodelitev Erasmus+ akreditacije za obdobje 2021-27 na področju poklicnega izobraževanja.
Erasmus akreditacija je orodje, namenjeno organizacijam na področjih šolskega in poklicnega izobraževanja ter izobraževanja odraslih, ki želijo vzpostaviti ali nadaljevati mednarodno sodelovanje. Dodelitev potrjuje, da je institucija oz. organizacija pripravila načrt za izvedbo visokokakovostnih aktivnosti mobilnosti v okviru širših prizadevanj za razvoj svoje organizacije. Institucijam z Erasmus+ akreditacijo bo omogočen poenostavljen dostop do možnosti financiranja v okviru ključnega ukrepa 1 prihodnjega programa Erasmus (2021–2027), kar pomeni, da imamo v tem obdobju zagotovljena sredstva za izvajanje praks v tujini ter mobilnost osebja.